KONST / Litografier / Färglitografi 15175313
nr 1517 5313
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Signerad, numrerad 14/290, daterad -89, sträckande svanar. Färglitografi, bildmått: 34x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:45:15
19/1 15:23:26
Lars Holm
Läs mer om Lars Holm